FB Pixel Mereakadeemia – TalTech

Laevajuhist mereteenuste juhtimiseni – meri on maailm, mis vajab haldamist.

TalTechi mereakadeemiast saad diplomi, millega liigud tulevikku.

Tutvu erialadega

Fakt: Tühjus musta augu sisemuses genereerib B-nooti.

Tutvu erialadega

Laevamehaanika

Kas sind huvitab tehnika ja meremehe elukutse? Sooviksid põhjalikult mõista, kuidas töötavad suured masinad, keerulised süsteemid ja seadmed? Kui ootad vaheldusrikkust, head palka ja maailma merede müstikat, siis laevamehaanika on just sinu jaoks.

Loe lähemalt Esita avaldus juba täna!

Laevajuhtimine

Üle 70% maakera pindalast moodustab vesi ning maailma meredel sõidab üle 110 000 laeva. Kas teadsid, et maailma suurim konteinerilaev on kiilust masti tipuni sama kõrge kui Viru hotell? Kui oled unistanud vastutusrikkast juhiametist kauba- või reisilaeval, rahvusvahelisest töökeskkonnast ja reisimisest ümber maailma, siis laevajuhi eriala on sinu jaoks.

Loe lähemalt Esita avaldus juba täna!

Mereveonduse ja sadamatöö korraldamine

Kas teadsid, et üle 90% kogu maailma kaubast transporditakse meritsi? Mereveonduse ja sadamatöö korraldamise eriala lõpetajad ongi need inimesed, kes korraldavad merenduse logistikat ja tarneahelat, teisisõnu juhivad ning planeerivad kaubavedusid merel.

Loe lähemalt Esita avaldus juba täna!

Veeteede haldamine ja ohutuse korraldamine

Oled sa kunagi mõelnud, kuidas laev merel navigeerib? Kuidas kapten teab, et valitud kursil pole vanu vrakke, madalikke või hoopis teravaid karisid? Kui veealune maailm tundub sulle põnev, siis Mereakadeemia veeteede haldamise ja ohutuse korraldamise eriala on täpselt sinu jaoks.

Loe lähemalt Esita avaldus juba täna!

Merendus

Kui sul on soov täiendada oma teadmisi tasemeõppes ning omandada magistrikraad, saada mitmekülgseks spetsialistiks, kes suudab pakkuda praktilistele probleemidele tulutoovaid lahendusi, parandada konkurentsivõimet tööturul ja olla kursis uute ideedega, siis oled oodatud merenduse magistriõppesse. Merenduse erialal saad laialdased teadmised, et töötada merenduse valdkonna juhtivatel positsioonidel. Erialal on võimalik valida kahe suuna vahel: meretranspordi juhtimine või laeva tehniline ekspluatatsioon ja laevajuhtimine.

Loe lähemalt Esita avaldus juba täna!