FB Pixel

Laevajuhist mereteenuste juhtimiseni – meri on maailm, mis vajab haldamist.

TalTechi mereakadeemiast saad diplomi, millega liigud tulevikku.

Tutvu erialadega

Fakt: Sinivaal suudab tekitada 188 db valjusega heli.

Tutvu erialadega

Laevamehaanika

Kas sind huvitab tehnika ja tehnoloogia? Sooviksid põhjalikult mõista, kuidas töötavad suured masinad, keerulised süsteemid ja seadmed? Kui ootad vaheldusrikkust, head palka ja maailma merede müstikat, siis laevamehaanika on just sinu jaoks.

Loe lähemalt Esita avaldus juba täna!

Väikelaevaehitus

Sind tõmbab meri ning sul on huvi tehnika ja tehnoloogia vastu? Sulle meeldiks lahendada probleeme ja töötada valdkonnas, kus väljakutsetest puudust ei tule, siis on see eriala tõenäoliselt just sinule. Väikelaevaehituse õppekava käsitleb nii töölaevade konstrueerimist kui ka jahtide disaini. Samuti ka seda, mis ühe laeva sees alust toimimas ja tegutsemas hoiab.

Loe lähemalt Esita avaldus juba täna!

Laevajuhtimine

Üle 70% maakera pindalast moodustab vesi ning maailma meredel sõidab üle 110 000 laeva. Kas teadsid, et maailma suurim konteinerilaev on kiilust masti tipuni sama kõrge kui Viru hotell? Kui oled unistanud vastutusrikkast juhiametist kauba- või reisilaeval, rahvusvahelisest töökeskkonnast ja reisimisest ümber maailma, siis laevajuhi eriala on sinu jaoks.

Loe lähemalt Esita avaldus juba täna!

Mereveonduse ja sadamatöö korraldamine

Kas teadsid, et üle 90% kogu maailma kaubast transporditakse meritsi? Mereveonduse ja sadamatöö korraldamise eriala lõpetajad ongi need inimesed, kes korraldavad merenduse logistikat ja tarneahelat, teisisõnu juhivad ning planeerivad kaubavedusid merel.

Loe lähemalt Esita avaldus juba täna!

Veeteede haldamine ja ohutuse korraldamine

Oled sa kunagi mõelnud, kuidas laev merel navigeerib? Kuidas kapten teab, et valitud kursil pole vanu vrakke, madalikke või hoopis teravaid karisid? Kui veealune maailm tundub sulle põnev, siis Mereakadeemia veeteede haldamise ja ohutuse korraldamise eriala on täpselt sinu jaoks.

Loe lähemalt Esita avaldus juba täna!

Ettevõtlus ja elamusmajandus

Ettevõtlusalastest teadmistest on kasu kõikides eluvaldkondades. Pole oluline, mida sa juba õppinud oled või soovid tulevikus teha – võid edukalt avada oma mahetoidu tootmise või viia Eesti tootedisaini maailma esimessidele. Kui tahaksid õppida praktilist eriala ning teha tulevikus tööd, mis paneks sul igal hommikul silma särama, siis loe edasi, mida ettevõtlusel ja elamusmajandusel sulle pakkuda on.

Loe lähemalt Esita avaldus juba täna!

Merendus

Kui sul on soov täiendada oma teadmisi tasemeõppes ning omandada magistrikraad, saada mitmekülgseks spetsialistiks, kes suudab pakkuda praktilistele probleemidele tulutoovaid lahendusi, parandada konkurentsivõimet tööturul ja olla kursis uute ideedega, siis oled oodatud merenduse magistriõppesse. Merenduse erialal saad laialdased teadmised, et töötada merenduse valdkonna juhtivatel positsioonidel. Erialal on võimalik valida kahe suuna vahel: meretranspordi juhtimine või laeva tehniline ekspluatatsioon ja laevajuhtimine.

Loe lähemalt Esita avaldus juba täna!